Разубавете го домот со ѕидни графити

Дали ви е здосадено од „обичните“ бели ѕидови кои се дел од вашето секојдневие во домот? Дајте му боја на животот со тоа што ќе ги оживеете тие ѕидови. Дајте свој белег, и нека домот биде место каде вистински ќе уживате и ќе се чуствувате среќно и исполнето. 

Навидум мал чекор во декорација, но набрзо ќе осетите голем наплив на спокој и добро расположение.

Тапетите и рачно изработените цртежи се повторно ИН … Збогатете ја дневната соба, спалната, може и кујната и секако не заборавајте на најважната, највеселата – детската соба!

Донесете насмевка во домот …

793680286_401

original_wood-print-cowparsley-wall-stickers

sc006b07df

tree-print-as-decor-of-wall-art3

tree-print-as-decor-of-wall-art6

tree-print-as-decor-of-wall-art7

wall-photo-printsmodern-interior-decorating-ideas-large-art-prints-for-wall-decoration-d8uaasqv-2vdmw194rj3ms3gbqj39xc-big

wall_vinyl

forest-a-003

HTB170QHHpXXXXaWXXXXq6xXFXXXE

interior-design11

matt-wall-print

original_pastel-forest-friends-wall-stickers

Like или Share? А може и двете ..
fb-share-icon0