Ако се спојат ДИЗНИ и ХОЛИВУД

Вака изгледа денешната реалност ако се спојат фамозниот Холивуд и Дизни …

 • Снежана на денешницата

 • Ѕвончица ги следи новите модни тату трендови

 • Алиса тргна накај земјата на чудата

 

 • Љубовта не познава граници – Аладин и Херкулес во едно поинакво издание

 • Жена мачка

 • Пепелашка во улогата на Парис Хилтон

 • Нема долги коси и фризури … само модерни и шик структури

 • Бегај Бамбииииии …

 • И Снежана ја ставиле во карантин … кај и да е и џуџињата ќе ги лапне!

 • Полека Круела, има за сите …

 • Крал е му се може!

Like или Share? А може и двете ..
fb-share-icon0